вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 123
home Занимливости

Тројца насилници се обидоа да ограбат обложувалница, потоа дојде овој старец и тие веднаш зажалија за идејата (ВИДЕО)

Тројца насилници се обидоа да ограбат обложувалница, потоа дојде овој старец и тие веднаш зажалија за идејата (ВИДЕО)

Тројца насилници се обидоа да ограбат спортска обложувалница, но брзо зажалија.

Тие со оружје во рацете влегоа и веднаш се упатија кон касата каде стоеше вработениот.

Не ни претпоставија дека опасноста доаѓа токму од стариот дедо, кој беше гостин во обложувалницата.

Тоа што го направи овој 83-годишен дедо, насилниците ќе го паметат цел живот.