недела, 1. август 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Требаше да биде романтично, но сега е смешно: Непоканет гостин дојде среде запросување (ВИДЕО)

Требаше да биде романтично, но сега е смешно: Непоканет гостин дојде среде запросување (ВИДЕО)

Запросувањето е важен момент во животот на секој маж и жена. Во повеќето ситуации, постапката е иста – момчето клекнува, предалага брак на девојката и таа е воодушевена.

Освен ако немате случаен минувач кој го менува текот на ситуацијата, како што беше случајот во ова запросување.

Оваа девојка имаше непоканет гостин во важен момент. Брендан од Вермонт, САД, ја запроси Кајли и таа полуде од среќа.

Сепак, нејзиниот љубопитен внук Тристан, имал други намери – да ѕирка во кутијата. Така, наместо видеово да биде романтично, стана смешно.

Коронавирус