среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Трамп постојано сака на гостите да им покажува во кои соби Бил Клинтон и Моника Левински имале афера

Трамп постојано сака на гостите да им покажува во кои соби Бил Клинтон и Моника Левински имале афера

Додека прави тури по Белата Куќа, американскиот претседател Доналд Трамп, на гостите сака да им ги покажува собите во кои поранешниот претседател Бил Клинтон и неговата љубовница Моника Левински воделе љубов.

Често пати претседателот Трамп знаел да се пошегува на сметка на Клинтон кажуваќи „Ви кажувам дека овие се собите каде што Бил и Моника“- и тука ќе прекинел.

Трамп често пати знаел заедно со гостите да направат тура по Белата Куќа.

Коронавирус