вторник, 3. август 2021. Вести денес: 164
home Занимливости

Тошо и Миле рекетари, урнебесна комедија од К-15

Тошо и Миле рекетари, урнебесна комедија од К-15

Додека е актуелизирана темата со рекетарство еве малце да се насмевнеме, тотално е вистинита приказнава и тоа што се случува во овој скеч.Немаме подетални информации за некогаш дали било вакво нешто изведено но доволно ви е јасно како функционираат работите посебно во Македонија жалосно е но тоа е вистината.Останува да ја кажеме вистината преку смеа:

Коронавирус