петок, 29. јули 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Тоа што го фрли пакетот не е најлошото – ваков доставувач, за среќа, немате видено (ВИДЕО)

Тоа што го фрли пакетот не е најлошото – ваков доставувач, за среќа, немате видено (ВИДЕО)

Ова семејство од американската држава Џорџија може да биде среќно што на својот дом има инсталирана безбедносна камера.

Инаку, тие веројатно никогаш немаше да дознаат што всушност се случило кога најлошата и најнесовесната девојка за испорака во светот дошла да го достави пакетот.

Погледнете што направи таа, фрлањето на пакетот не е најлошото.

Коронавирус