петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро (ВИДЕО)

Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговиот син во два наутро (ВИДЕО)

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето на својот син и тоа во два часот наутро, малку е да се каже дека се шокирал.

Детето се однесувало како да е „вклучено во струја“. Скокаше од двосед на под, па трчаше во кујна, палеше светла, потоа трчајќи се враќаше на двоседот, па на под, се превртуваше кај и да стигнеше и така во круг. Оваа хиперактивност на детето два часа после полноќ го шокирала таткото.

Најнови вести

Коронавирус