четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 159
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Занимливости

Таа знае што сакаат мажите и тоа им го открива на жените: Имала секс со 10.000 партнери (ВИДЕО)

Таа знае што сакаат мажите и тоа им го открива на жените: Имала секс со 10.000 партнери (ВИДЕО)

Гвинет Монтенегро има 39 години и во животот имала секс со повеќе од 10.000 мажи. Кога имала 18 години, оваа Австралијанка била жртва на масовно силување. Животот тогаш драматично и се променил. Прво била стриптизерка, а на 21 година прв пат имала секс за пари.

-Тоа беше како дрога. Добивав и по 1.000 евра од вечер. Купував автомобили, дрога, облека, вели Гвинет.

На 29 години прв пат размислувала за тоа да ја напушти оваа работа и сакала да стане пилот. Но лекарите и пронашле проблем со бубрезите, па повторно почнала да работи како ескорт дама. Со сексот за пари засекогаш завршила на 33 години.

Таа напишала и книга во која проговори за својот живот, работата и сексот. Во неа опишала што навистина нејзините клиенти сакаат.

-Поголемиот дел од мажите најмногу сакаат контрола и признание. Поголемиот дел од мажите денес веќе се не чувствуваат мажествено. Не знаат како да се постават. Ретко кој од моите клиенти сакаше чудни и необични игри, вели Гвинет Монтенегро.

Коронавирус