понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 61
home Занимливости

Таа е за Оскар: Девојче одглуми дека и се допаѓа јадењето на мајка и (ВИДЕО)

Таа е за Оскар: Девојче одглуми дека и се допаѓа јадењето на мајка и (ВИДЕО)

За да не ги повреди чувствата на својата мајка, ова мало девојче одлично одглуми дека и се допаѓа оброкот.

Ова урнебесно видео стана вирално на социјалните мрежи. Мајката го снимала своето девојче како се труди да ја џвака и голтне храна која очигледно не и се допаѓа.

Но, и покрај тоа таа силно се обиде да ја увери мајка си дека уживе во јадењето и дека е добро.

Најнови вести

Коронавирус