среда, 5. октомври 2022. Вести денес: 109
home Занимливости

СТРАШНО ВИДЕО СЕ ВРТИ НИЗ ТИКТОК: Нешто го повлече девојчето под креветот, сцената е навистина морбидна! (ВИДЕО)

СТРАШНО ВИДЕО СЕ ВРТИ НИЗ ТИКТОК: Нешто го повлече девојчето под креветот, сцената е навистина морбидна! (ВИДЕО)

Џош Дин, загрижен татко, објави неверојатно видео на Тик Ток од неговата ќерка како нешто ја повлекува под креветот.

На снимката од камерата од детската соба се гледа како девојчето лежи на креветот и гледа цртани филмови, по што се симнува од него. Одеднаш таа ползи под креветот и почнува да ја довикува нејзината мајка.

– Ќерка ми е повлечена под креветот. Сопругата мислеше дека лази сама, но како и да е, нешто ја повлече – загрижен татко објави на ТикТок под името joshdean0222, а неговото видео беше прегледано повеќе од осум милиони пати.

Многу гледачи на ова видео се согласија дека видеото е морбидно.
„Нема шанси да не се исплашила и да ја повикува својата мајка“, „Дали жена ти ја слушна како вика? Таа е исплашена и ја повикува. Срцето ми застана ‘, се само дел од коментарите.

Погледнете го видеото и проценете сами:

@joshdean0222#fyp#paranormal#needanswers#wtf

♬ original sound – Josh Dean

Коронавирус