четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 93
МЕГА БОМБА

АУДИО: Заев вели дека се договарал со Мијалков и знаел дека Шилегов бил криминоген

home Занимливости

Ставиле долги нокти, па почнаа проблемите: Најголемите маки на девојките (ВИДЕО)

Ставиле долги нокти, па почнаа проблемите: Најголемите маки на девојките (ВИДЕО)

Јадењето може да биде вистински предизвик, а уште поголем куцањето на телефон или тастатура.

Ставањето контактни леќи е речиси невозможно, а шминкањето не може да заврши без тон пудра под ноктите.

Со какви маки се соочуваат девојките кои одбиваат да ги скратат долгите нокти?

Парламентарни избори 2020