понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 155
home Занимливости

Стана од ковчегот, а присутните занемеа: Сите мислеа дека се одржува погреб, а наместо тоа се случувало спротивното (ФОТО+ВИДЕО)

Стана од ковчегот, а присутните занемеа: Сите мислеа дека се одржува погреб, а наместо тоа се случувало спротивното (ФОТО+ВИДЕО)

Една матурантка од Америка наиде на остри критики откако одбра необичен превоз за нејзината матура.

Станува збор за Александрија Кларк чии матурантски фотографии наидоа на остри критики бидејќи облечена во црно златест фустан на својата матура замина со погребална кола.

Наместо со лимузина како нејзините другарки, таа влезе во ковчегот и се упати на прославата, а овие нејзини фотографии станаа хит на социјалните мрежи, погледнете.

Коронавирус