среда, 27. јануари 2021. Вести денес: 166
home Занимливости

Србинка направи хаос на Интернет: Погледнете како дојде облечена на факултет (ФОТО)

Србинка направи хаос на Интернет: Погледнете како дојде облечена на факултет (ФОТО)

Една бруцошка потполно опуштена дошла да се пријави на факултет, а нејзиниот стил на облекување направи хаос на интернет и социјалните мрежи.

Во бел многу краток шорц, со голи стомак и грб во комбинација со високи сандали привлече неверојатно внимание.

Коронавирус