понеделник, 3. октомври 2022. Вести денес: 82
home Занимливости

Сопственикот е баксуз: Погледнете како го уништија неговиот луксузен автомобил

Сопственикот е баксуз: Погледнете како го уништија неговиот луксузен автомобил

Автомобилот завршил во канал откако бил удрен од комбе.

Автомобил кој е преценет на околу 50.000 евра заврши во канал откако комбе кое се враќало наназад не го забележал и го турнал.

Сега сопственикот се обидува да ја извади од каналот со тоа што да не предизвика поголема штета на автомобилот.

Автомобилот Chesil 356 Speedster  е од 2004 година и бил паркиран во северен Лондон кога се случил инцидентот.

Коронавирус