вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 3
home Занимливости

Со велосипед сакала да помине преку мост кој се подигнува, вечно ќе се кае поради оваа глупава одлука (ВИДЕО)

Со велосипед сакала да помине преку мост кој се подигнува, вечно ќе се кае поради оваа глупава одлука (ВИДЕО)

Жена од американската сојузна држава Висконсин е снимена како со велосипед поминува меѓу спуштените бариери на мостот кој во тој момент се подигаше.

Мислеше дека ќе успее да премине преку мостот пред тој во целост да се подигне, но не беше во право.

Коронавирус