сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 40
home Занимливости

Со моторна пила пресекол трупец: Погледнете зошто и сами некогаш ќе го направите ова (ВИДЕО)

Со моторна пила пресекол трупец: Погледнете зошто и сами некогаш ќе го направите ова (ВИДЕО)

Сите со воодушевување ги гледаме видеата од рубриката “направи сам“.

Ако ви се интересни, погледнете го и ова, можеби ќе ви се најде некогаш.

Следното видео доаѓа од Јутјуб каналот „La Fabrique DIY“, а прикажува еден човек кој од обичен трупец направил нешто што ќе ве воодушеви.