четврток, 5. октомври 2023. Вести денес: 3
home Занимливости

Со кој резил ги дочекуваме странците во Скопје? (ФОТО)

Со кој резил ги дочекуваме странците во Скопје? (ФОТО)

„Разговорот се снима“ порачуваат од скопската автобуска станица.

Kој сфати, сфати, затоа што на англиски јазик оваа реченица звучи малку поинаку…

Извор: Република