четврток, 8. декември 2022. Вести денес: 72
home Занимливости

Снимка која полицијата ја објави на петок 13 ќе ви ја заледи крвта- вратата од гаражата сама се отвора, а потоа следува шок

Снимка која полицијата ја објави на петок 13 ќе ви ја заледи крвта- вратата од гаражата сама се отвора, а потоа следува шок

Австралиската полиција објави видео снимка од безбедносните камери од еден паркинг, а камерите тоа што го забележаа не остави никого рамнодушен.

Станува збор за гаража на еден локален паркинг која се отворила и во еден момент се појавува метла која мете, а многумина сметаат дека токму тука се наоѓа дух.

Овој чуден инцидент се случил околу 5:30 часот на 12 април, а полицијата видеото го објави на петок 13.

-Непосредно пред зори на празниот паркинг започнува да се отвора гаражата која со години не е користена. Кога вратата се отвора полека се појавува и метла која почнува да мете, стои во видеото објавено од австралиската полиција, погледнете.

Qatar 2022