сабота, 18. септември 2021. Вести денес: 81
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Занимливости

Смеење до солзи: Скриената камера за Ферус Мустафов повторно е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Смеење до солзи: Скриената камера за Ферус Мустафов повторно е хит на социјалните мрежи (ВИДЕО)

Оваа скриена камера е постара од 10 години, но деновиве повторно е актуелна на социјалните мрежи.

Главната улога во скриената камера ја има виртуозот на саксофон и кралот на ромската музика Ферус Мустафов.

Ферус има закажано снимање на Сител со својот оркестар, меѓутоа мора итно да оди до другото студио поради шминкање и стајлинг.

Во меѓувреме, колата во која се вози Ферус, удира пешак, а возачот бега од местото на инцидентот, по што Ферус си има работа со полицијата…

Што понатаму се случува погледнете на видеото…

Коронавирус