четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 127
home Занимливости

Скапо ќе го платат меракот: Хрватски полицајци понесени од атмосферата се фотографираа со топлес навивачки (ФОТО)

Скапо ќе го платат меракот: Хрватски полицајци понесени од атмосферата се фотографираа со топлес навивачки (ФОТО)

Хрватска можеби ги живее најубавите денови во поновата историја, целата нација овие денови живее за и со фудбалот, а фудбалерите станаа вистински херои на нацијата.

Половина милион луѓе вчера на плоштадот во Загреб ги пречекаа фудбалерите, а во таа прилика двајца полицајци се фотографираа со две девојки, а особено едната го привлече целото внимание.

Оваа девојка реши топлес да ги пречека фудбалерите, но полицајците дали професионално постапиле или ќе бидат санкционирани ќе покаже времето.

Коронавирус