вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 178
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

СКАНДАЛ НА СВАДБА: Влета облечена во венчаница и почна да го тепа младоженецот, невестата во шок (ВИДЕО)

СКАНДАЛ НА СВАДБА: Влета облечена во венчаница и почна да го тепа младоженецот, невестата во шок (ВИДЕО)

29-годишната Стејси Овен уживала на својата свадба, кога во еден момент се случил скандал.

Во салата од селскиот хотел каде се одржувала прославата, влетала жена во венчаница и викала: „ Запрете ја свадбата, тоа требаше да бидам јас“. На снимката се гледа како со букет цвеќе го удира младоженецот по глава, додека новопечениот пар се обидува да танцува.

Стејси прво помислила дека тоа е некоја„луда“ поранешна девојка на нејзиниот сопруг, но станувало збор за комичарката Џануари Рис која била ангажирана од нејзината кума Џеки Левис.

После првиобитниот шок сите почнале да се смеат, особено невестата.

Парламентарни избори 2020