среда, 23. ноември 2022. Вести денес: 107
home Занимливости

Сите се прашуваат дали е нормален: Милиметри го делеа од смрт, но овој возач успеа во нешто невозможно (ВИДЕО)

Сите се прашуваат дали е нормален: Милиметри го делеа од смрт, но овој возач успеа во нешто невозможно (ВИДЕО)

За овој потег треба да се има храброст. Имено на снимката се гледа како возач во Кина се обидува да го сврти камионот на тесен и неасфалтиран пат.

На снимката се гледа како овој храбар возач само милиметри го делат од провалија. Него еден неправилен потег го делеше од смрт, снимката не е ниту малку пријатна за гледање.

Овој возач навистина ја покажа својата умешност, но исто така и храброст. За неговите челични нерви не треба премногу да се пишува.

Коронавирус