петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Силувал 15 пилиња, сега тврди дека му треба помош

Силувал 15 пилиња, сега тврди дека му треба помош

Шејн Волтерс од Барнли ќе ги помине следните две години во затвор за сексуално злоставување на невини кокошки.

Волтерс, инаку работник во супермаркет, добил задача да оди во фармата, да земе 15 кокошки и да ги заколе за продажба.

Пред да ги заколе, Волтерс имал секс со сите кокошки.

Кога полицијата дошла на местото на настанот, тој им признал сè.

– Ми треба помош. Свесен сум за тоа што сторив. Имам различни чувства кон животните – рече тој.

Тој исто така во полициската станица признал дека неколку пати имал сексуални односи со женка данска дога (раса на куче) која ја имал во куќата.

Коронавирус