понеделник, 25. септември 2023. Вести денес: 69
home Занимливости

Што прави најпознатата холивудска пензионерка?

Што прави најпознатата холивудска пензионерка?

Откога се пензионираше во март, холивудската убавица Камерон Дијаз ужива во ноќните излегувања, шетање и посета на козметички салони.

Папараците неодамна ја фотографираа и таа беше сосема опуштена.

Годините на снимање, напорна работа, тренинг се зад оваа 45-годишна синокоса.

Без шминка, фризура, во лежерни фармерки Камерон делуваше многу задоволно со својот сегашен статус.