понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

ШОКАНТНО ВИДЕО: Погледнете како обезбедувањето замолчи новинарка да постави прашање!

ШОКАНТНО ВИДЕО: Погледнете како обезбедувањето замолчи новинарка да постави прашање!

Човек од обезбедувањето замолчи новинарка кој сакаше да му постави прашање на претседателот на Украина, Петро Порошенко.

Погледнете го шокантното видео.

Видео: Мотика

Коронавирус