сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

ШОКАНТНО ВИДЕО: Над Калифорнија снимено НЛО осветлено од грмотевица

ШОКАНТНО ВИДЕО: Над Калифорнија снимено НЛО осветлено од грмотевица

Молња удри во неидентификуван летечки објект над Калифорнија, објавија повеќе американски портали.

На снимката објавена на Јутјуб се гледа како громот го осветлува и удира во НЛО-то. Видеото е снимено со мобилен телефон.

Коронавирус