вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Шокантно: Младоженецот и` удри шамар на невестата среде свадба, сите ги вознемири! (ВИДЕО)

Шокантно: Младоженецот и` удри шамар на невестата среде свадба, сите ги вознемири! (ВИДЕО)

Камерата сними момент на венчавка кога младоженецот пред гостите и` удрил шамар на својата новопечена сопруга. Снимката вознемири многумина на социјалните мрежи.

Не е познато кога точно настанало ова видео кое сега станало вирално, но се верува дека е снимено во средна Азија, а на него се гледат младенците кои се хранат со торта.

Откако мажот на својата сопруга и ставил парче торта во уста, таа му го направила истото, но малку се пошегувала со него, што толку го разбеснило што и удрил шамар од кој таа паднала на столчето.

Коронавирус