понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 43
home Занимливости

Шокантна снимка од Лондон го згрози светот: Побеснета мајка пред очите на своите деца турна друга жена под автобус (ВИДЕО)

Шокантна снимка од Лондон го згрози светот: Побеснета мајка пред очите на своите деца турна друга жена под автобус (ВИДЕО)

Полицијата речиси година дена се обидува да го реши случајот со напад во Лондон, а сега е објавена снимка и се бараат информации за напаѓачката.

На ужасната снимка се гледа моментот кога непозната мајка од Лондон, која била со деца во тој момент, турка друга жена под автобус кој во тој момент поминувал од таму.
Наводно, двете жени се „закачиле“ во локалната продавница, па мајката ја следела другата жена за да ја турне.

Возачот на автобус успеал да закочи на време, но жената при падот удрила во вратата од возилото и ја повредила главата. Несреќната жена удрила во вратата од автобусот и се здобила со исеченици на лицето, рацете и нозете како и со модрици по целото тело.

Мајката потоа отрчала држејќи ги децата за рака.

Коронавирус