вторник, 20. април 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Шок на емисија во живо: Актерот страсно ја бакна новинарката, а колегите… (ВИДЕО)

Шок на емисија во живо: Актерот страсно ја бакна новинарката, а колегите… (ВИДЕО)

Новинарката Наџа Ригата се сретнала со актерот кој и натаму е активен во сериите, да зборуваат за претстојните проекти во блиска иднина.

Грчкиот актер Павлос Евангелопулос, кој толкувал улоги на некои од најголемите заводници во грчките филмови во текот на осумдесеттите години, бакнал новинарка среде интервју во програма во живо, со цел да и покаже „како тоа го прават професионалците“.

Новинарката Наџа Ригата се сретнала со актерот кој и натаму е активен во сериите, да зборуваат за претстојните проекти во блиска иднина.

Откако му поставила безброј прашања, ја интересирало и како изгледа бакнувањето пред камера, односно дали е реално или не.

Меѓутоа, она што таа сигурно не го очекувала, всушност било дека актерот тоа и навистина ќе и го демонстрира.

-Дојди и бакни ме, рекол Павлос, по што ја повлекол новинарката кон себе.

Водителите во студиото останале без текст, а новинарката потоа добро одглумила дека останала без здив.

Коронавирус