понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Занимливости

Шест насилници нападнаа девојка: Таа им возврати, тие зажалија што се родиле (ВИДЕО)

Шест насилници нападнаа девојка: Таа им возврати, тие зажалија што се родиле (ВИДЕО)

Шестмина насилници нападнаа млада девојка, но не можеле да очекуваат дека таа вака ќе се одбрани.

Девојката брзо им ги демонстрирала своите боречки вештини, а напаѓачите зажалиле што воопшто се родиле.

Погледнете како изгледала целата ситуација:

Коронавирус