среда, 31. мај 2023. Вести денес: 99
Во живо

Трибина на тема „Политики за развој енергетскиот сектор“

home Занимливости

Се сликала покрај отворениот ковчег на својот татко – кога ќе видите како беше облечена надоле ќе подзинете, особено ќе се ѕверите во овој детаљ

Се сликала покрај отворениот ковчег на својот татко – кога ќе видите како беше облечена надоле ќе подзинете, особено ќе се ѕверите во овој детаљ

Инфлуенсерка од Флорида ги згрозила корисниците на социјалните мрежи со бизарна фотографија од погребот на нејзиниот татко.

Џејн Ривер од Мајами на Тик Ток е вистинска ѕвезда, а откако претходно само објавила дека нејзиниот татко ветеран починал, ги згрози сите откако неколку дена потоа објави како позира пред неговиот отворен ковчег во капелата.

Работите да бидат уште полоши, девојката не била соодветно облечена.

 

Таа носела црн асиметричен краток фустан со длабоко деколте, чорапи и чизми на високи потпетици, а својот „погребален стајлинг“ го надополнила со свежо стилизирана фризура и дискретна шминка.

Додека позирала покрај отворениот ковчег, ја подигнала ногата и погледнала надолу, како да е во некој од ноќните клубови, а под фотографијата се простила од својот татко велејќи дека и бил најдобар пријател.