понеделник, 21. ноември 2022. Вести денес: 178
home Занимливости

Се издава стан во центарот на Сент Луис, но овој детаљ ги згрози сите: Нема да верувате што има во кујната (ФОТО)

Се издава стан во центарот на Сент Луис, но овој детаљ ги згрози сите: Нема да верувате што има во кујната (ФОТО)

Фотографиите од стан во државата Мисури последниве денови се шират на социјалните мрежи, но изгледа дека бизарниот распоред на мебел ги згрозите сите.

Цената е вистинска ситница – 525 долари месечно, а за овој стан кој се наоѓа во градот Сент Луис, за тие пари добавате кујна и бања во иста просторија.

Како што може да се види на сликите кои предизвикаат бура на социјалните мрежи веднаш со садоперот е ВЦ-школка.

Но тоа не е единственото необично во овој стан, туку веднаш до неа има и када, па може да се избањате додека се готви јадењето.

 

Коронавирус