вторник, 28. март 2023. Вести денес: 116
home Занимливости

Сакаше да направи “селфи“ со коза, но животното жестоко покажа дека не му се допаѓа идејата (ВИДЕО)

Сакаше да направи “селфи“ со коза, но животното жестоко покажа дека не му се допаѓа идејата (ВИДЕО)

Оваа девојка сакаше да направи добро “селфи“, но направи погрешен избор за тоа со кого сака да се фотографира.

Имено, таман мислеше дека козата е на добра позиција за да сликне, животното жестоко покажа дека не сака “селфи“.

loading...