петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Сакаше да направи селфи, па падна од столче: Водител се избламира, а неговата колешка поради реакцијата сите ја мразат (ВИДЕО)

Сакаше да направи селфи, па падна од столче: Водител се избламира, а неговата колешка поради реакцијата сите ја мразат (ВИДЕО)

Водителот на Фокс Њуз Рејмонд Арохо стана хит на интернет откако се обиде да сними селфи со водителката Лаура Ингрем.

Тој фотографирајќи се падна од столче во студиото, а реакцијата на неговата колешка ги изненади сите.

Имено, тие двајца извадија пиво како би наздравиле за номинацијата на Брет Кавано за претседател на Врховниот суд во САД, а тоа Арохо сакаше да го овековечи со фотогафија.

Во тој момент падна од столче, а неговата колешка само продолжи да ги води вестите понатаму.

Поради тоа се најде на мета на критичарите, но подоцна на Твитер објави дека станало збор само за шега.

Коронавирус