четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 187
Во живо

Централен митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

home Занимливости

Сакаше да го тестира своето момче бодибилдер, па му прати згодна манекенка: Експресно се покаја за таа одлука (ВИДЕО)

Сакаше да го тестира своето момче бодибилдер, па му прати згодна манекенка: Експресно се покаја за таа одлука (ВИДЕО)

Една девојка решила да ја тестира верноста на своето момче, бодибилдер, испраќајќи му атрактивна манекенка.

Манекенката можеби и малку претера со нејзиното додворување, иако тоа и беше целта на целата операција.

На прашањето дали има девојка, дечкото веднаш одговори дека нема, а притоа се согласи да и биде личен тренер на манекенката.

Залажале и состанок.

Како се одвиваше оваа акција, погледнете во продолжение.

Локални избори 2021