недела, 27. септември 2020. Вести денес: 108
home Занимливости

Сакале да имаат корона оргии од соништата, а кога дошла полицијата имала само едно да им порача на дрогираните и пијани присутни (ВИДЕО)

Сакале да имаат корона оргии од соништата, а кога дошла полицијата имала само едно да им порача на дрогираните и пијани присутни (ВИДЕО)

Тајландската полиција упаси група на туристи од Англија, Америка и Австралија кои во дерогирана и пијана состојба имале оргии со проститутки иако државата спроведува строги мерки против коронавирусот.

 

Имено тие во средата вечерта сакале да се забавуваат со пет проститутки и да имаат оргии во еден хотел во Пукет, но наместо тоа завршиле во полициска станица.

Од фотографиите и видеото се гледа како девојките биле облечени во костими за капење, а момчињата во шорцеви, а сите тие се капеле во базен и конзумирале алкохол и дрога, а кога дошла полицијата и инспекцијата тие кажале само едно, веднаш да бидат уапсени сите до еден!, погледнете.

Коронавирус