петок, 27. мај 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Сакала да се пофали со собата, но се посрамоти за цел живот: Кога нејзината мајка ги видела фотографиите, се шокирала

Сакала да се пофали со собата, но се посрамоти за цел живот: Кога нејзината мајка ги видела фотографиите, се шокирала

Социјалните мрежи можат на човекот да му се вратат како бумеранг, право во главата. Затоа, секогаш и задолжително треба да ја проверите секоја фотографија која ја објавувате. Па дури и оние кои им ги испраќате на вашите блиски.

Оваа девојка доцна сфатила дека згрешила.

Ѝ испратила фотографии на својата мајка. На мајка ѝ собата ѝ се допаднала, но не ѝ било јасно зошто на креветот има лисици.

 

View this post on Instagram

 

Always triple check your work before submitting⠀ By ella_vdm | TW⠀ -⠀ #oops #bed #handcuffs #9gag

A post shared by 9GAG: Go Fun The World (@9gag) on

Поради овие фотографии мајката дошла до сознание дека нејзината ќерка сака садо-мазо.

Луѓето не престанале да ги коментираат овие фотографии па така некој искоментирал дека можеби ова девојче е месечар и навечер се врзува со лисици на кревет за да не може да стане додека е во сон.

Извор: ТОЧКА

Коронавирус