недела, 24. јануари 2021. Вести денес: 24
home Занимливости

Сакала да ја направи горда нејзината мајка: Преубавата манекенка ја продала невиноста за повеќе од 2 милиони евра (ФОТО+ВИДЕО)

Сакала да ја направи горда нејзината мајка: Преубавата манекенка ја продала невиноста за повеќе од 2 милиони евра (ФОТО+ВИДЕО)

Манекенката, Махбуба Мамаджада (23) учествувала на бизерната аУКЦИЈА на која ја понудила својата невиност, со цел да ја направи нејзината мајка горда.

На аукцијата цифрата достигна вртоглави 2.300.000 евра, која како што пишуваат светските медиуми ја понудил јапонски политичар.

View this post on Instagram

#castngs

A post shared by Love Dogs? (@mahbuba_mammadzada) on

Познататата манекенка од Азербејџан парите сака да ги искористи за шетање ширум светот со нејзината мајка. Таа добила и медицинска потврда дека е невина, а на нејзинитот профил од ваков карактер кај што се нудат вакви услуги објавила дека бара постар маж кој што секој месец ќе и исплаќа по 30.000 евра.

Аукцијата е завршена завчра, а сајтот објави дека втората најголема сума што била понудена, била од британски адвокат. Трет бил фудбалер од Минхен.

View this post on Instagram

Skirt by @derzi_mehri ??‍♀️

A post shared by Love Dogs? (@mahbuba_mammadzada) on

Инаку, сајтот „ Cinderella Escorts“ довива 20% од понудената сума, а купувачот е должен да понуди капар од 10% се со цел да потврди дека е сериозен, а веќе ја бикирал и собата каде што треба да ја поминат ноќта со манекенката.

View this post on Instagram

I loveee #milano ?? l

A post shared by Love Dogs? (@mahbuba_mammadzada) on

Тоа ќе се случи во Германија, каде плаќањето за секс е легално, а можно е уште еден лекар да ја потврди нејзината невиност.

-Ја продавам невиноста бидејќи сакам да купам куќа во која ќе живеам со мајка ми, а исто така да прошетаме низ светот. Сакам да живеам во САД и да продолжам со мојата кариера во некоја од престижните модни агенција. Мојата мајка направи се за мене, а сега сум јас на ред, да ја напрам горда, напиша сексапилната манекенка.

View this post on Instagram

I probably shouldn't be around u. ??

A post shared by Love Dogs? (@mahbuba_mammadzada) on

Коронавирус