вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 107
home Занимливости

Сакала да изгледа како Барби, па направила многу операции: Погледнете како изгледа, далеку е од кукла (ФОТО)

Сакала да изгледа како Барби, па направила многу операции: Погледнете како изгледа, далеку е од кукла (ФОТО)

Со цел да го постигне изгледот на познатата кукла Барби, за која од секогаш сонувала, една Бугарка подлегна на многу пластични операци.

Андреа Иванова (22) од минатата има повеќе од 15 пластични операции, притоа менувајќи го нејзиниот природен изглед со цел да изгледа како кукла.

Како што раскажала, уште од мала ја обожавала Барби и сонува еден ден да изгледа како неа.

Меѓутоа, не се согласуваат сите дека таа го постигнала посакуваниот изглед, а некои ја нарекоа дури и чудовиште.

Имаше и такви кои што истакнаа дека „оваа Барби не би го заинтересирала ниту Кен“.

Што мислите дали ова Бугарка го постигна саканиот изглед за кој како што вели сонувала цел живот?!