петок, 5. јуни 2020. Вести денес: 13
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Занимливости

Сакал холивудска насмевка, а сега изгледа смешно: Нарачал навлаки за заби, погледнете што добил

Сакал холивудска насмевка, а сега изгледа смешно: Нарачал навлаки за заби, погледнете што добил

Сакал на најбрз начин да има бели заби и холивудска насмевка, но во случајот на Бен се докажало дека тој брз начин бил огромна грешка.

Имено, тој од интернет порачал навлаки за заби за кои платил некаде околу 50 евра кои на реклама изгледале совршено, па поради големата желба за совршена насмевка, Бен веднаш ги порачал.

Во описот за навлаките пишувало дека се универзални и дека одговараат на секоја вилица. Еуфоријата не траела долго, штом Бен ги добил навлаките се разочарсл, па искуството го споделил на Интернет.

Еве како изгледале:

Коронавирус