вторник, 26. септември 2023. Вести денес: 55
home Занимливости

Разголени се и креирани од Ријана: Дали вие би облекле вакви пижами? (ФОТО)

Разголени се и креирани од Ријана: Дали вие би облекле вакви пижами? (ФОТО)

Модната дизајнерка Ријана ги претстави своите нови разголени „Севиџ екс Фенти“ пижами, сите во нејзин, провокативен стил – токму во пресрет на празниците.

Се работи за линија пижами – еден машки дизајн и два женски пара – еден со куси ногавици и со градник во иста шара и – долги т.н. „Ass-ential“ пижами со разголен задник. Цената на кој било комплет, е 49,95 долари.

„Отворените пижами“ доаѓаат во сите големини.