сабота, 19. ноември 2022. Вести денес: 74
home Занимливости

Раскинал со девојката, а таа му ја грабнала лозинката и му направила пекол од животот! (ВИДЕО)

Раскинал со девојката, а таа му ја грабнала лозинката и му направила пекол од животот! (ВИДЕО)

Оваа девојка била гневна поради раскинувањето, па му ја грабнала лозинката на поранешното момче, гејмер, и ја направила најлошата можна работа за него. Можеби за нас ова ќе биде смешно, но за овој човек, ова значи правење пекол од животот.

-Здраво Бред. Ти текнува како раскинавме минатата недела? Погоди што направив? Влегов во твојот е маил и ја сменив лозинката! Види што ми пристигнаа! Клучот за активација на играта “Starcraft 2”! Се сеќавам колку го посакуваше ова додека бевме заедно, затоа што толку сакаш видео игри. Знаеш ли што? Го избришав тој маил, никогаш нема да го добиеш тоа г*мно! Никогаш! Затоа што те мразам, Бред ти си ѓубре, кажала гневната девојка.

Мжете да ја видите на 8:50 минута од снимката, а можете и да видите како луѓето збеснуваат кога им оди лошо во видео игри, па се светат на недолжни машини:

А еве ја и играта која Бред никогаш нема да ја игра (освен ако не е склон кон пиратерија или фрлање пари):

Коронавирус