вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 83
home Занимливости

Публиката врескаше од возбуда: Руска лизгачка на мразот остана само по градник, а тоа што следуваше потоа ќе ве препоти (ВИДЕО)

Публиката врескаше од возбуда: Руска лизгачка на мразот остана само по градник, а тоа што следуваше потоа ќе ве препоти (ВИДЕО)

За спектакуларниот настап на младата руска лизгачка Елизавета Туктамишев зборува целиот свет.

Дваесет и едно годишната Русинка се осмели да изведе нешто што до сега никој не го видел на мразот.

Таа се појави на мразот во костим како стјуардеса, па заврши верувале или не само по градник.

Со својот храбар настап таа ги освои судиите, а со бодовите подоцна дојде и до титулата гранд при во Канада.

На социјалните мрежи таа стана вистински хит, погледнете:

Коронавирус