сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 91
home Занимливости

Професор пред отказ поради имиџот: Дали би дозволиле да им предава на вашите деца?

Професор пред отказ поради имиџот: Дали би дозволиле да им предава на вашите деца?

Френки се чуди и не гледа ништо лошо во тоа како изгледа. 35-годишниот професор од Есон има сериозен проблем пред себе, поради количината тетоважи со кои што го покрил своето тело.

Коронавирус