петок, 5. март 2021. Вести денес: 0
home Занимливости

Преслатко: Мало девојче со нејзиниот татко ја пеат „Señorita“

Преслатко: Мало девојче со нејзиниот татко ја пеат „Señorita“

Ова мало девојче заедно со нејзиниот татко во емисијата на Елен го испеаа хитот „Señorita“, преслатка изведба која ќе ви го стопли срцето:

Коронавирус