среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Прекрасна празнична реклама со моќна порака: Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата (ВИДЕО)

Прекрасна празнична реклама со моќна порака: Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата (ВИДЕО)

Фановите на „E.T.“ ќе бидат одушевени од нова празнична реклама во која омилениот вонземјанин се враќа на Земјата.

По 37 години, слаткото суштество доаѓа да се сретне со неговиот пријател Елиот, кој сега е возрасен човек со свое семејство.

Погледнете го видеото кое порачува да си ги обновиме контактите со лицата кои ни значат за време на празничната сезона:

Коронавирус