среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Занимливости

Повикале “нинџа желка” на детски роденден, но кога почнало орото не можел да се воздржи (ВИДЕО)

Повикале “нинџа желка” на детски роденден, но кога почнало орото не можел да се воздржи (ВИДЕО)

Со целосна “работна облека”, еден забавувач имал задача на детски роденден да ги забавува децата, облечен како нинџа желката Леонардо.

Но, кога го завршил својот термин со децата, сакал да се опушти, па изиграл едно ужичко оро. Не му сметала ниту “униформата”, а сигурно дека под неа му било пеколно жешко.

Погледнете како изгледало тоа:

Коронавирус