четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 145
Во живо

Народот против загадувањето на воздухот, протести организирани од ВМРО-ДПМНЕ во 19 часот

home Занимливости

Повика проститутка во станот и плати, а потоа започна нејзиниот пекол- Целиот живот ќе ја памети таа ноќ (ВИДЕО)

Повика проститутка во станот и плати, а потоа започна нејзиниот пекол- Целиот живот ќе ја памети таа ноќ (ВИДЕО)

Видео кое ги шокираше сите деновиве стана вистински хит на социјалните мрежи.

Станува збор за видео во кое момче повика проститутка и и плати за секс со неа во неговиот стан.

Но откако ја однесе во просторијата каде што требаше да имаат секс започна нејзиниот пекол, погледнете:

Коронавирус