четврток, 12. декември 2019. Вести денес: 103
home Занимливости

Постапката на оваа мајка ги згрози сите: Никој не може да верува како го држи детето! (ВИДЕО)

Постапката на оваа мајка ги згрози сите: Никој не може да верува како го држи детето! (ВИДЕО)

На една плажа на Бали снимена е сцена која многумина запрепасти. Една австралиска туристка стоеше во кафуле на плажа, во едната рака држеше големо шише пиво, а во другата мало дете кое плачејќи викаше.

Иако за оваа жена не се знае скоро ништо, многу од луѓето не можеа да поминат преку ваквиот начин на родителство, како ниту мажот кој ја сними оваа мајка.

-Кутро дете, изгледа како да му е многу неудобно, коментираше една жена.

Видеото е објавено на страницата Браун Кардиган, а освен што мајката многумина шокираше со својата постапка, се најдоа и оние на кои целата ситуација им беше смешна.

Барем знае кај и е детето, е еден од бројните коментари.

Погледнете: