вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 188
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Занимливости

Помина на црвено светло со своето скапоцено Ламборџини, а тоа што му се случи потоа го насмеа целиот свет (ВИДЕО)

Помина на црвено светло со своето скапоцено Ламборџини, а тоа што му се случи потоа го насмеа целиот свет  (ВИДЕО)

Комична но несекојдневна ситуација беше снимена во Јапонија, а видеото се прошири со брзина на светлината низ целиот свет.

Станува збор за јапонски полицаец која ниту момент не размислуваше да му се „пушти“ со својот велосипед на еден несовесен возач со Ламборџини.

Имено полицаецот имаше задача да му пише казна на несовесниот возач кој со овој скапоцен автомобил премина на црвено светло на семафорот.

А целата ситуација и пишувањето на казна погледнете го во продолжение.

Парламентарни избори 2020