вторник, 3. август 2021. Вести денес: 77
home Занимливости

Полнеше бензин, па џипот почна да вози сам: Што сакаше да направи оваа жена? (ВИДЕО)

Полнеше бензин, па џипот почна да вози сам: Што сакаше да направи оваа жена? (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се појави видео на кое на никој не му е јасно што се обидува да направи жената. Почнало нормално, жената го ставила пиштолот во резервоарот за да наполни бензин, но потоа решила да тргне.

Вистинскиот шоу настана кога џипот сам почна да вози наназад, а жената се обидува да се качи. Но, тука не завршува циркусиот. За да се намести, почнува да вози напред- назад на бензинската.

Коронавирус